Hizmetlerimiz

Teknoloji Dünyasının En Güvenilir İsimlerinden Biriyiz!

Bilgisayar, tablet ve cep telefonu tamiri, ekran değişimi, donanım arızaları, yazılım güncellemesi, ana kart değişimi, veri kurtarma ve diğer tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Bilgisayar, tablet ve telefon tüm cihazlarınız için ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.

Bilgisayar Teknik Servis
bilgisayar

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayarınız açılmıyor, ekranında anormal görüntüler var veya ses gelmiyor mu? Endişelenmeyin, uzman teknisyenlerimiz bu sorunları çözmek için burada. Hızlı ve etkili donanım onarımlarıyla, bilgisayarınızı kısa sürede tam performansına kavuşturuyoruz.

Tablet Teknik Servis
Tablet

Tablet Teknik Servis

Tabletinizin yazılımı güncel değil mi? Yavaş çalışan sistemler veya sık sık karşılaşılan hatalar mı var? Alanında uzman ekibimiz, en son güncellemeleri sağlayarak ve sorunları gidererek tabletinizin daha iyi çalışmasını sağlıyor.

Lenovo Teknik Servis
lenovo

Lenovo Teknik Servis

Lenovo bilgisayar, laptop, tablet, cep telefonu arızaları için, deneyimli ve profesyonel ekibimiz ücretsiz arıza tespiti yaparak arıza ile ilgili fiyatları sizinle paylaşıyor. Talebiniz doğrultusunda sorunu hızlı ve titizlikle çözüme ulaştırıyoruz.

Bilgisayar Tamiri
bilgisayar

Bilgisayar Tamiri

Tüm marka ve model bilgisayarların, ister masa üstü ister diz üstü olsun donanımsal ve yazılımsal sorunları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Bilgisayarınızın ihtiyaçlarını info@lenovoteknikservisi.com.tr mail adresimiz üzerinden bize iletebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yaparak, sorunlarınıza çözüm bulmak için sabırsızlanıyoruz.

Teknoloji dünyasında uzmanlar olarak, Lenovo özel servis olarak her zaman yanınızdayız.

Bilgisayarlarınızın sorunlarına çözüm bulmak için bize güvenebilirsiniz. Hemen iletişime geçin ve bilgisayarlarınızı en iyi hale getirmek için ilk adımı atın!”

İşletme konumuzu haritada görüntülemek için tıklayın.

Bilgisayar Modelleri